Assistance w Wiener

Usługa Assistance to, podobnie jak Autocasco, ubezpieczenie nieobowiązkowe. W przeciwieństwie do OC, prawo nie wymaga jego posiadania, więc nie mamy obowiązku, aby włączać je do pakietu ubezpieczeń. Warto jednak rozważyć tę opcję, ponieważ usługa Assistance to wiele korzyści i pomoc w każdej, nawet najbardziej niespodziewanej sytuacji na drodze.

Ubezpieczenie Assistance w Wiener oferuje przede wszystkim całodobową pomoc techniczną bez względu na czas i miejsce zdarzenia. Jeśli wczesnym rankiem w naszym samochodzie rozładuje się akumulator lub w środku nocy nastąpi awaria silnika, ubezpieczyciel wyśle do nas niezbędne wsparcie. Co równie istotne, pomoc udzielana jest również w przypadku zdarzeń, które powstały na terenie państw Europy.

Ubezpieczenie Assistance to nie tylko natychmiastowa pomoc techniczna na miejscu zdarzenia lub odholowanie samochodu. Posiadanie go gwarantuje nam dostęp do przydatnych informacji, a także wsparcia medycznego oraz prawnego. Jeśli zatem doszło do zdarzenia drogowego, dzięki posiadaniu ubezpieczenia mamy dostęp do pełnego pakietu usług.