Unilink Ubezpieczenia Brzeg Dolny

  • Otwarte do:
  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • wtorek 09:00 - 17:00
  • środa 09:00 - 17:00
  • czwartek 09:00 - 17:00
  • piątek 09:00 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Tęczowa 14 ,
56-120 Brzeg Dolny

Idealna polisa na życie, czyli jaka? To pytanie z pewnością zadaje sobie znaczna część osób stojących przed wyborem nowego ubezpieczenia. Jeśli Ty także nie jesteś pewien tego, która polisa będzie najlepsza dla Ciebie, warto abyś zapoznał się z ofertą ubezpieczeniową Unilink S.A. – największej multiagencji oraz lidera ubezpieczeń w kraju.

Nasze doświadczenie oraz profesjonalne i indywidualne podejście do klienta sprawiły, że zaufali nam klienci w całej Polsce. Dzięki temu do swoich osiągnięć możemy zaliczyć najwięcej sprzedanych polis w ciągu roku, a także najszerszą ofertę ubezpieczeniową na rynku. To sprawia, że każdy z naszych klientów znajdzie u nas polisę, która będzie w pełni odpowiadać jego potrzebom.

Niezależnie od tego, czy poszukujesz ubezpieczenia indywidualnego, czy grupowego, możesz liczyć na nasze profesjonalne i personalne doradztwo. Służymy pomocą w zakresie doboru standardowych ubezpieczeń samochodowych (OC/AC) jak i polis na życie, majątkowych czy ubezpieczeń zdrowotnych. Pomagamy w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia rolnego, firmowego, a także zadbamy o bezpieczeństwo dzieci w szkole (szkolne NNW) i całej rodziny na wakacjach (ubezpieczenia turystyczne).

Jako klient Unilink nie będziesz musiał zajmować się załatwianiem formalności. Zadbamy o to, aby ciągłość Twojego ubezpieczenia została zachowana, a w Twoim zasięgu znalazły się zachęcające zniżki.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki w Brzegu Dolnym mieszczącej się przy ulicy Tęczowej 14. Swoim klientom polecamy wygodny parking przed biurem.

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej