Unilink Ubezpieczenia Bydgoszcz Leśna

  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • wtorek 09:00 - 17:00
  • środa 09:00 - 17:00
  • czwartek 09:00 - 17:00
  • piątek 09:00 - 17:00
  • sobota 10:00 - 13:00
  • niedziela nieczynne
ul. Leśna 20/U6 ,
85-676 Bydgoszcz

Co zrobić, aby wybór opłacalnej polisy był łatwy i nie pochłaniał znacznej ilości czasu? Czasami wystarczy jedno spotkanie z pracownikiem naszej multiagencji Unilink S.A., aby dowiedzieć się, jakie ubezpieczenie będzie korzystne i ile powinna wynosić standardowa składka. Nasza wykwalifikowana kadra posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której jesteśmy w stanie zweryfikować oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych.

Nie jest ważne, czy właśnie szykujesz się do wyjazdu i szukasz polisy turystycznej, czy może chcesz zabezpieczyć przyszłość swoich bliskich – w każdej z tych sytuacji jesteśmy do Twojej dyspozycji. Doskonale znamy tę branżę, a zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów. Pilnujemy terminów spłaty składek, podpowiadamy, jak wypełnić niezbędną dokumentację.

Dla wygody interesantów – lokale naszej multiagecji znajdują się w różnych miastach Polski. W Bydgoszczy również jest ich kilka, a jedna z placówek mieści się przy ul. Leśnej 20, czyli tuż obok Centrum Medycznego Gizińscy. Zachęcamy do skorzystania z parkingu znajdującego się na zewnątrz lub dojazdu z wykorzystaniem komunikacji miejskiej.

Nasi klienci mogą odwiedzić nasze biuro aż przez sześć dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku jesteśmy do Państwa dyspozycji między 9:00 a 17:00. Lokal czynny jest także w sobotę w niezwykle dogodnych godzinach, czyli między 10:00 a 13:00. Niektóre ze spraw rozwiązujemy również zdalnie, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej