Unilink Ubezpieczenia Bydgoszcz Konopna

  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • wtorek 09:00 - 17:00
  • środa 09:00 - 17:00
  • czwartek 09:00 - 17:00
  • piątek 09:00 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Konopna 26A ,
85-133 Bydgoszcz

Towarzystwa ubezpieczeniowe kuszą różnego rodzaju ofertami, które ubezpieczają nie tylko nasze życie, ale także mienie. Ale jak zweryfikować proponowane przez przedstawicieli umowy? Co właściwie wpływa na wysokość składki? Nasza multiagencja Unilink S.A. powstała, aby pomagać interesantom w wyborze opłacalnych polis.

Pracujemy w tej branży od wielu lat, dlatego dobrze wiemy, co powinno znaleźć się w dokumentach podpisywanych w momencie, kiedy chcemy ubezpieczyć posiadany majątek czy też własne życie. Wiemy również, jaki pakiet OC lub OC/AC będzie najlepszy w przypadku konkretnego modelu samochodu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji – odpowiadamy na pytania, pomagamy uzupełniać niezbędne formularze i pilnujemy terminów spłaty składek. Współpraca z nami to czysta przyjemność, ponieważ dbamy o przyjazną atmosferę. Niezależnie od tego, czy szukasz oferty indywidualnej, czy może grupowej – chętnie pomożemy!

Każdego, kto chce spotkać się z nami osobiście, zapraszamy do jednego z punktów dostępnych Bydgoszczy. Proponujemy lokal mieszczący się przy ul. Konopnej 26A, zaraz obok sklepu spożywczego. Parking znajdujący się tuż przed biurem dostępny jest dla odwiedzających nas interesantów. Istnieje także możliwość dojazdu komunikacją miejską – znajdujący się w okolicy przystanek to Solskiego-Ugory.

Zapraszamy w godzinach pracy naszych pracowników. Biuro otwarte jest dla Państwa od poniedziałku do piątku w dogodnych godzinach, czyli między 9:00 a 17:00. W razie pytań – prosimy o kontakt telefoniczny.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej