Unilink Ubezpieczenia Bydgoszcz św. Trójcy

  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 09:30 - 17:00
  • wtorek 09:30 - 17:00
  • środa 09:30 - 17:00
  • czwartek 09:30 - 17:00
  • piątek 09:30 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. św. Trójcy 17 ,
85-224 Bydgoszcz

Czym właściwie zajmuje się nasza multiagencja Unilink S.A.? Nasi pracownicy pomagają w wyborze ubezpieczenia, które będzie nie tylko opłacalne, ale także korzystne dla klienta. Zawarta umowa powinna być dla interesanta jasna i klarowna, dlatego przedstawiciele naszej firmy pomagają w wypełnianiu kłopotliwej dokumentacji oraz tłumaczą wszelkie pojawiające się niejasności.

Jesteśmy pośrednikami między klientem a wybranym towarzystwem ubezpieczeniowym. Dzięki współpracy z naszą multiagencją Unilink S.A. możesz mieć pewność, że Twoja polisa zachowa ciągłość – zawsze przypomnimy o terminie spłaty kolejnej składki. Każdy interesant otrzyma od nas fachową pomocą. Sprawy staramy się traktować indywidualnie, gdyż rozumiemy, że oczekiwania wobec wybieranych ubezpieczeń mogą się różnić. Zawsze stawiamy na najkorzystniejsze i najlepsze rozwiązania!

Klienci mogą odwiedzić nas w jednej z naszych placówek. W Bydgoszczy dostępnych jest kilka lokalizacji, natomiast jedna z nich znajduje się przy ul. Świętej Trójcy 17. Jeżeli korzystają Państwo z własnego transportu – przypominamy, że przed biurem dostępny jest parking. Dojechać do nas można także z wykorzystaniem komunikacji miejskiej.

Zapraszamy nie tylko do kontaktowania się z nami telefonicznie, ale zachęcamy także do spotkań indywidualnych. Nasi pracownicy dostępni są do Państwa dyspozycji w wyżej wspomnianym lokalu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 17:00.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej