Unilink Ubezpieczenia Chojnów Rynek

  • Otwarte do: 16:00
  • poniedziałek 09:00 - 16:00
  • wtorek 09:00 - 16:00
  • środa 09:00 - 16:00
  • czwartek 09:00 - 16:00
  • piątek 09:00 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Rynek 42 ,
59-225 Chojnów

Pobiliśmy rekord w liczbie sprzedanych polis w ciągu roku. Nie osiadamy jednak na laurach – nadal staramy się z najwyższym profesjonalizmem oraz uwagą podchodzić do interesów naszych klientów, ponieważ wiemy, że to od naszej pracy zależy ich bezpieczeństwo. Multiagencja ubezpieczeniowa Unilink S.A. zaprasza na spotkanie oraz zachęca do rozmowy telefonicznej, jeśli tylko potrzebujesz znaleźć odpowiedniego ubezpieczyciela. Z naszą pasją do pomagania, a także wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Proponujemy tradycyjne polisy na życie czy też komfortowe pakiety komunikacyjne OC/AC, ale znamy się doskonale również na ubezpieczeniach zdrowotnych, rolnych, firmowych, turystycznych, szkolnych czy majątkowych. Na polskim rynku nie mamy sobie równych, ponieważ w błyskawicznym tempie jesteśmy w stanie porównać oferty prawie wszystkich dostępnych ubezpieczalni. Wskazujemy korzystne zniżki, umożliwiamy szybsze oraz łatwiejsze załatwienie formalności, a przede wszystkim troszczymy się o to, byś był zadowolony i bezpieczny.

Możesz odwiedzić naszą placówkę znajdującą w Chojnowie przy Rynku pod numerem 42 (tuż obok salonu T-Mobile). Jesteśmy tam dostępni od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00. Jeśli obowiązki czy inne codzienne zajęcia uniemożliwiają Ci osobiste spotkanie, to nic straconego – na wiele pytań jesteśmy w stanie odpowiedzieć także telefonicznie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej