Unilink Ubezpieczenia Częstochowa Orkana

  • Otwarte do: 19:30
  • poniedziałek 09:00 - 18:00
  • wtorek 15:30 - 19:30
  • środa 09:00 - 18:00
  • czwartek 15:30 - 19:30
  • piątek 09:00 - 18:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Orkana 54A ,
42-202 Częstochowa

Nie wiesz, jaki rodzaj ubezpieczenia wybrać? Wybierz usługi Unilink S.A. – największej multiagencji ubezpieczeniowej w Polsce. Możesz mieć pewność, że za naszym pośrednictwem znajdziesz najlepszą ofertę, która pod każdym względem będzie dopasowana do swoich potrzeb.

O prestiżu i doświadczeniu naszej firmy świadczą świetne wyniki sprzedażowe (najwięcej sprzedanych polis rocznie) oraz najszersza oferta ubezpieczeń na rynku. Dzięki temu każdy z naszych klientów znajdzie polisę spełniającą jego wymagania.

W Unilink S.A. do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie i w sposób profesjonalny. Nasi agenci ubezpieczeniowi służą doświadczeniem oraz szeroką wiedzą. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju ubezpieczenia poszukujesz, możesz liczyć na naszą pomoc.

Zajmujemy się standardowymi ubezpieczeniami samochodowymi (pakiety OC/AC). Oprócz tego specjalizujemy się w doradztwie m.in. z zakresu polis na życie (indywidualnych i grupowych), ubezpieczeń zdrowotnych (razem z pakietami medycznymi), ubezpieczeń firmowych, rolnych, szkolnych oraz turystycznych. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy prowadzisz własną działalność, służymy Ci pomocą.

Wybierając usługi Unilink, możesz mieć pewność, że zajmiemy się załatwieniem wszelkich formalności, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się terminami upływających polis. Wybierz ofertę, która Cię interesuje, a resztę zostaw nam.

Zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych biur w Częstochowie mieszczącego się przy ulicy Orkana 54a (tuż przy poczcie). Położenie naszego biura sprawia, że bez problemów można do nas dojechać zarówno samochodem (parking przed biurem), jak i komunikacją miejską.

Nasze biuro jest czynne w następujących godzinach: 9:00-18:00 (poniedziałek, środa, piątek) oraz 15:30-19:30 (wtorek, czwartek).

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej