Unilink Ubezpieczenia Częstochowa Filomatów

  • Otwarte do:
  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • wtorek 09:00 - 17:00
  • środa 09:00 - 17:00
  • czwartek 09:00 - 17:00
  • piątek 09:00 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Filomatów 4 lok. 2 ,
42-217 Częstochowa

Nie wiesz, jaka polisa na życie będzie najkorzystniejsza dla Ciebie? A może szukasz bardziej atrakcyjnej oferty OC i AC dla swojego nowego samochodu? Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby, w Unilink S.A. znajdziemy dla nich rozwiązanie.

Kim jesteśmy? Unilink to największa multiagencja oraz lider ubezpieczeń w Polsce. Nasze doświadczenie sprawia, że dzięki zaufaniu klientów do swoich osiągnięć możemy zaliczyć najwięcej sprzedanych rocznie polis. Posiadamy najwięcej placówek na terenie całej Polski oraz największą i nieustannie powiększającą się sieć współpracujących z nami agentów.

W Unilink kierujemy się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta, niezależnie od tego, jakiego rodzaju ubezpieczenia poszukuje. U nas znajdziesz najlepszą ofertę pakietu ubezpieczenia samochodowego (OC/AC). Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie polis na życie, polis majątkowych, ubezpieczeń zdrowotnych, szkolnych czy turystycznych. Na naszą kompleksową pomoc mogą liczyć także rolnicy (ubezpieczenia upraw i gospodarstw), a także właściciele firm (ubezpieczenia korporacyjne).

Wybierając Unilink, masz pewność, że zadbamy o najdrobniejszy szczegół, abyś mógł czuć się bezpiecznie, komfortowo i nie zaprzątał sobie głowy formalnościami. To my zadbamy o ciągłość Twojego ubezpieczenia, a także o to, abyś mógł skorzystać z atrakcyjnych zniżek.

Zachęcamy do odwiedzenia jednej z naszych placówek w Częstochowie mieszczącej się przy ulicy Filomatów 4. Swoim klientom polecamy wygodny parking tuż za biurem. W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej