Unilink Ubezpieczenia Rybna

  • Otwarte do: 16:00
  • poniedziałek 08:00 - 16:00
  • wtorek 08:00 - 16:00
  • środa 08:00 - 16:00
  • czwartek 08:00 - 16:00
  • piątek 08:00 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Centralna 77,
42-233 Rybna

Kupiłeś nowy samochód, w związku z czym zastanawiasz się, gdzie znaleźć jak najbardziej skuteczny pakiet OC/AC? Stałeś się posiadaczem pokaźnej nieruchomości, która jest warta ogromną sumę, dlatego też chcesz ją ochronić przed uszkodzeniami? A może Ty i Twoja rodzina wybieracie się na długo planowane wakacje, w związku z czym potrzebujecie polisy, która będzie obowiązywała za granicą? Bez względu na to, czego oczekujesz od swojego ubezpieczyciela, najpierw możesz zgłosić się do nas.

W Unilink S.A. ponad wszystko stawiamy na profesjonalizm oraz staranność w wykonywaniu codziennych obowiązków. To dlatego zaufały nam już setki klientów z całej Polski – i to zarówno mieszkańcy dużych miast, jak i mniejszych miejscowości. Sprawę każdego interesanta traktujemy w pełni indywidualnie, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że przy wyborze dowolnej polisy wszyscy kierujemy się głównie osobistymi preferencjami.

Chcąc wykupić ubezpieczenie na życie, zdrowotne, samochodowe, turystyczne bądź jakiekolwiek inne, skontaktuj się z naszymi pracownikami. Z chęcią pomogą Ci nie tylko we wskazaniu najlepszej oferty, ale także w podpisaniu umowy z ubezpieczycielem.

Jedna z naszych placówek mieści się w Rybnej przy ulicy Centralnej 77. Można przyjść na spotkanie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Jeśli nie masz możliwości, by porozmawiać z nami osobiście, pamiętaj, że możesz też skorzystać z podanego numeru telefonu.

Sprawdź co mówią o nas klienci:

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej