Unilink Ubezpieczenia Częstochowa Szajnowicza-Iwanow

Unilink Ubezpieczenia Częstochowa Szajnowicza-Iwanow
  • Otwarte do: 18:00
  • poniedziałek 10:00 - 18:00
  • wtorek 10:00 - 18:00
  • środa 10:00 - 18:00
  • czwartek 10:00 - 18:00
  • piątek 10:00 - 18:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Szajnowicza Iwanowa 59 ,
42-218 Częstochowa

Bezpieczeństwo to nadrzędna wartość wśród wielu z nas. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, jak trudny może być wybór odpowiedniej polisy, która zapewni je nam oraz naszym bliskim. Jeśli nie jesteś pewien, jaki rodzaj ubezpieczenia wybrać, oferta Unilink S.A. jest wprost stworzona dla Ciebie. Czego możesz po nas oczekiwać?

Do swoich osiągnięć możemy zaliczyć najwięcej sprzedanych polis rocznie oraz największą sieć współpracujących z nami agentów na terenie kraju. Te fakty sprawiają, że jesteśmy największą multiagencją ubezpieczeniową w Polsce i równocześnie liderem wśród ubezpieczeń z najszerszą ofertą polis na rynku.

Wybierając Unilink S.A., wybierasz doświadczenie i profesjonalizm. Sprawę każdego z naszych klientów rozpatrujemy indywidualnie i z zachowaniem najwyższych standardów, niezależnie od rodzaju szukanej polisy. W swojej ofercie posiadamy pakiety ubezpieczeń samochodowych jak OC i AC, jednak to nie wszystko, co mamy do zaproponowania. Ponadto zajmujemy się ubezpieczeniami majątkowymi, polisami na życie, ubezpieczeniami rolnymi, firmowymi, ubezpieczeniami szkolnymi oraz turystycznymi.

W Unilink S.A. dbamy o komfort i zadowolenie klienta. Dlatego też nie tylko wyszukamy dla Ciebie najbardziej atrakcyjne oferty, ale również zajmiemy się formalnościami, abyś Ty nie musiał zaprzątać sobie nimi głowy. Od tej pory nie musisz martwić się ciągłością ubezpieczenia. Wybierz interesującą Cię ofertę, a resztę zostaw nam.

Zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych biur w Częstochowie mieszczącego się przy ulicy Szajnowicza-Iwanowa 59 (tuż przy OBI). Jeśli wybierają się Państwo do nas osobiście, to czeka na Państwa wygodny i bezpłatny parking tuż przed naszym wejściem. Na miejscu znajduje się stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa prosimy o wcześniejsze umawianie spotkań pod naszym numerem 22-202-02-00 lub 506-977-788.

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej