Unilink Ubezpieczenia Śrem Szkolna

  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • wtorek 09:00 - 17:00
  • środa 09:00 - 17:00
  • czwartek 09:00 - 17:00
  • piątek 09:00 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Szkolna 15A ,
63-100 Śrem

Potrzebujesz ubezpieczenia OC/AC w korzystnej cenie? Doskonale to zrozumiemy. Wybór ubezpieczenia komunikacyjnego zwłaszcza dla młodych kierowców może okazać się szczególnie trudny. W Unilink S.A. możesz liczyć na kompleksową pomoc nie tylko przy wyborze produktów komunikacyjnych. Jako największa multiagencja ubezpieczeniowa w kraju zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w zakresie polis na życie, ubezpieczeń zdrowotnych, szkolnych, majątkowych, turystycznych, firmowych czy rolnych.

Decydując się na nasze usługi, możesz mieć pewność, że wraz z naszą pomocą wybierzesz polisę, która będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb. Oprócz tego jako klient Unilink nie będziesz musiał zajmować się załatwianiem uciążliwych formalności. Nasi doradcy zadbają o to, aby Twoje ubezpieczenie zachowało ciągłość oraz wybiorą korzystne zniżki, dzięki którym wysokość Twojej składki będzie znacznie niższa.

W Unilink do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Niezależnie od faktu, jakiego rodzaju ubezpieczenia poszukujesz, jesteś właścicielem firmy czy też zależy Ci na znalezieniu ubezpieczenia turystycznego dla rodziny, możesz liczyć na naszą kompleksową pomoc.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki w Śremiu mieszczącej się przy ul. Szkolnej nr 15 tuż przy Brico Marche. Naszym klientom przyjeżdżającym na spotkanie autem polecamy wygodny parking przy lokalu.

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00– 17:00. W razie potrzeby istnieje możliwość umówienia spotkania z naszymi ekspertami u Państwa w domu lub firmie w dogodnym terminie.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej