Unilink Ubezpieczenia Popielów Kościuszki

Id Partnera: 32005 Id Podmiotu: 4485
  • Otwarte do:
  • poniedziałek 08:00 - 16:00
  • wtorek 08:00 - 16:00
  • środa 08:00 - 16:00
  • czwartek 08:00 - 16:00
  • piątek 08:00 - 16:00
  • sobota 08:00 - 13:00
  • niedziela nieczynne
ul. Kościuszki 21
54-130 Popielów

Czy wybór odpowiedniego ubezpieczenia spędza Ci sen z powiek? Ciągle martwisz się, czy ciągłość Twojego ubezpieczenia zostanie zachowana? Przytłacza Cię liczba firm ubezpieczeniowych na rynku i zwyczajnie nie wiesz, która oferta będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znak, abyś zapoznał się z ofertą Unilink S.A.

Kim jesteśmy? Unilink S.A. to największa multiagencja ubezpieczeniowa oraz lider ubezpieczeń w kraju. Posiadamy nie tylko najlepszą i najszerszą ofertę ubezpieczeń na rynku, ale również znakomite wyniki w rocznej sprzedaży polis. Nasze placówki ubezpieczeniowe można znaleźć na terenie całego kraju, a pracujący w nich agenci ubezpieczeniowi zawsze służą swoim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem.

Wybierając Unilink S.A., możesz liczyć na personalne doradztwo i pełną obsługę, niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy prowadzisz własną działalność. W Unilink, oprócz standardowych pakietów samochodowych (OC i AC), oferujemy polisy na życie, ubezpieczenia nieruchomości i ubezpieczenia zdrowotne . Służymy pomocą rolnikom (ubezpieczenia upraw, gospodarstw), a także oferujemy ubezpieczenia korporacyjne. Dbamy o bezpieczeństwo Twojego dziecka w szkole (szkolne NNW), czy Twoje i całej Twojej rodziny podczas wyjazdów (ubezpieczenie turystyczne).

Jako nasz klient nie musisz zamartwiać się formalnościami oraz terminami. Nasi agenci zadbają o ciągłość Twojej polisy oraz o atrakcyjne zniżki.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki w Popielowie mieszczącej się przy ulicy ul. Kościuszki 21. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego.

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 oraz w soboty od 8:00-13:00

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej