Ubezpieczenie NNW w Generali

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków może się okazać absolutnie niezbędne. Chociaż polisa OC i AC pokryje wszelkie zobowiązania finansowe związane z wypłatą odszkodowania dla osób trzecich i kosztów naprawy samochodów, to jednak nie da się ukryć, że w wyniku wypadku może być zagrożone czyjeś zdrowie czy życie. Dlatego niezwykle istotne jest, by zabezpieczyć się z myślą o przyszłości.

W Generali istnieje możliwość zakupu ubezpieczenia NNW będącego uzupełnieniem OC. W zależności od potrzeb, możemy się zdecydować na:

  • ubezpieczenie NNW kierowcy – obowiązujące niezależnie od tego, jaki pojazd akurat prowadzimy. Świadczenia pokryją opiekę prawną i medyczną, mogą też zapewnić wsparcie szczególnie konieczne w sytuacji, kiedy zdarzenie doprowadziło do trwałego uszczerbku na zdrowiu, a wraz z tym niezdolności do wykonywania pracy;
  • ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów – jeśli bardzo często nie podróżujemy sami, a np. całą rodziną, zdecydowanie warto wybrać taką ofertę. Dzięki temu świadczenia obejmą również współpasażerów, co gwarantuje kompleksową pomoc.