Ubezpieczenie na życie w Signal Iduna

Signal Iduna to jedna z największych firm ubezpieczeniowych w Niemczech z ponad 100-letnią tradycją. W jej skład wchodzi 16 towarzystw ubezpieczeniowych, a także 4 spółki finansowe. Na terenie Polski działają dwie spółki Signal Iduna Polska TU S.A. oraz Signal Iduna Życie Polska TU S.A. Towarzystwo swoje usługi kieruje do klientów zarówno indywidualnych, jak i grup. W skład ich oferty wchodzą m.in. ubezpieczenia na życie, zdrowotne, majątkowe czy turystyczne.

Ubezpieczenie na życie Signal Iduna – dlaczego warto?

Wybierając ubezpieczenie na życie w Signal Iduna, wybierasz bezpieczeństwo swojej rodziny. To także bardzo dobre zabezpieczenie dla posiadaczy kredytów hipotecznych na wypadek, gdyby Ciebie zabrakło:

  • wsparcie finansowe dla Twoich bliskich;
  • zabezpieczenie Twoich zobowiązań finansowych (kredyty, pożyczki);
  • finansowe zabezpieczenie dla Twojej firmy lub biznesu, który prowadzisz.

Zalety ubezpieczenia

Ubezpieczenie na życie w Signal Iduna jest bardzo korzystne cenowo. Za stosunkowo niewysoką składkę, której wysokość pozostanie taka sama przez czas trwania polisy, możesz ubezpieczyć się na wysokie kwoty, dzięki czemu zapewnisz swoim najbliższym komfort, bezpieczeństwo oraz odpowiednie środki do życia, na wypadek gdyby na skutek zdarzeń losowych Cię zabrakło.

Oprócz tego zakres swojej umowy możesz rozszerzyć o korzystne umowy dodatkowe:

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą ubezpieczeń na życie w towarzystwie Signal Iduna, skontaktuj się z jednym z naszych doradców.