Ochrona prawna w Leadenhall

Pomoc prawna może okazać się niezbędna w wielu często niespodziewanych, życiowych sytuacjach. Wybierając ubezpieczenie ochrony prawnej Leadenhall, masz pewność, że jeśli dojdzie do zdarzenia, w wyniku którego niezbędna będzie interwencja radcy prawnego lub rozpoczęcie postępowania sądowego, wszelkie koszty z tym związane zostaną pokryte przez ubezpieczyciela.

Leadenhall Polska S.A.

Lloyd's of London to instytucja ubezpieczeniowa z ponad 300-letnią tradycją i tym samym najstarsze na świecie towarzystwo ubezpieczeniowe. Jego siedziba niezmiennie znajduje się w sercu Londynu, a swoje usługi świadczy na terenie ponad 200 krajów, w tym Polski.

Lloyd's of London stanowi największy na świecie rynek ubezpieczeń specjalistycznych, a oprócz tego jest jednym z największych reasekuratorów, który przyjmuje ryzyko ubezpieczeniowe od pozostałych towarzystw ubezpieczeniowych.

Rynek Lloyd's działa na terenie pozostałych krajów za pośrednictwem tzw. Coverholderów, czyli spółek posiadających pełnomocnictwo do tworzenia produktów ubezpieczeniowych, tworzenia i zawierania umów. W Polsce Coverholderem Rynku Lloyd's jest Leadenhall Polska S.A.

Leadenhall Polska od ponad 10 lat reprezentuje interesy Lloyd's zarówno na terenie naszego kraju, jak i Europy Środkowo-Wschodniej. W ofercie Leadenhall znajdziesz:

● kompleksowe ubezpieczenia na życie, w tym ubezpieczenie od utraty dochodu, ochronę prawną i NNW;

● ubezpieczenia zawodowe (lekarze i medycy, sportowcy, kierowcy);

● ubezpieczenia specjalistyczne, np. D&O, Cyber, OC zawodowe.

Ochrona prawna

Wybierając ubezpieczenie ochrony prawnej w Leadenhall, masz pewność, że będziesz w stanie pokryć koszty związane z wynajęciem adwokata lub radcy prawnego, a także te związane z dochodzeniem swoich praw na drodze sądowej, np. opłaty sądowe, postępowanie sądowe i egzekucyjne, praca biegłych czy tłumaczy. Dzięki ochronie prawnej w Leadenhall masz pewność, że Twój majątek nie zostanie zubożony.

Jeśli interesuje Cię zakup ubezpieczenia ochrony prawnej w Leadenhall Polska, skontaktuj się z jednym z naszych doświadczonych agentów ubezpieczeniowych, który odpowie na Twoje wszelkie pytania.