Ubezpieczenia turystyczne

Wyprawy w Tatry, wycieczka na Bali, wyjazd na narty w Alpy – wybierając się na urlop, pragniesz odpocząć i nie zaprzątać sobie głowy problemami. Dlatego warto przed wyjazdem pomyśleć o odpowiedniej ochronie. Ubezpieczenie turystyczne stanowi zabezpieczenie dla podróżujących w nieprzewidzianych sytuacjach i obejmuje takie rozwiązania jak pomoc medyczna, polisa od następstw nieszczęśliwych warunków, utraty lub zniszczenia bagażu, odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnych oraz szereg usług assistance. Podróżne ubezpieczenie turystyczne to polisa dla osób planujących wyjazd na wakacje w kraju i za granicą.

 

Ubezpieczenie turystyczne może obejmować Ciebie oraz Twoich bliskich, a także bagaże i sprzęt, który zabierzecie na wyjazd. Jesteśmy w stanie zapewnić polisę indywidualną oraz grupową. Wybór ochrony uzależniony jest od kilku czynników, w tym:

 

- od kontynentu, który odwiedzisz;

- od celu, jaki Ci będzie przyświecał podczas wyjazdy (wypoczynek, zwiedzanie, sporty);

- od okresu, objętego polisą;

- od osób, objętych ubezpieczeniem turystycznym.

Proponowane przez nas polisy pozwalają na podróżowanie bez ryzyka, umożliwiając zabezpieczenie w trakcie wyjazdu przed chorobą, wypadkiem, zniszczeniem lub zagubieniem bagażu. Jesteśmy przy tym otwarci na rozmaite sposoby podróżowania, gwarantując elastyczność dzięki czemu można dopasować polisę idealnie do swoich potrzeb. Chętnie też podpowiemy, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze – możemy bowiem zagwarantować bardzo szeroki wybór ofert. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami TU: Link 4PZUWarta, AllianzGeneraliGothaerErgo HestiaCompensaInterRiskProamaAXAInterRisk i inne.

 


Zainteresowały Cię powyższe propozycje? Chcesz poznać więcej szczegółów i ofertę? To proste! Znajdź Agenta tutaj lub wypełnij formularz tutaj.

Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Voxen
© 2020 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies

Unilink S.A. z siedzibą w Warszawie (02-284), al. Krakowska 2, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000341057, NIP 113-23-98-690, kapitał zakładowy w wysokości 554.991,00 zł, opłacony w całości.