Znajdź najbliższą placówkę Unilink

Najczęściej wyszukiwane

Warszawa
Kraków
Poznań
Wrocław
Gdańsk
Toruń
Katowice
Łódź
Powrót do wyników wyszukiwania
Zostaw kontakt

Sprawdź, w jakich miastach znajdziesz placówki Unilink

Buk

Opinie naszych Klientów

Poprosiliśmy Klientów Unilink o wyrażenie swojej opinii na temat usług świadczonych przez Agentów naszej multiagencji. Oto niektóre z nich:

Ubezpieczenie auta
Toyota Avensis
5 / 5
Joanna z Izabelina
„Po kontakcie z Agentem Unilink znalazłam ofertę o 600 zł taniej niż u poprzedniego ubezpieczyciela. Dziękuję za pomoc, zaangażowanie i profesjonalną ofertę."
Ubezpieczenie majątkowe
Dom letniskowy
5 / 5
Agnieszka z Warszawy
"Nareszcie wiem, za co płacę. Wszystko wyjaśnione i dobrane pod indywidualne potrzeby, a co najważniejsze w atrakcyjnej cenie. Szybko i sprawnie. Polecam!"
Ubezpieczenie auta
VW Golf GTI
4 / 5
Zuzanna z Warszawy
„To już moja druga polisa zakupiona w Unilink. Agent zawsze przedstawia mi kilka propozycji dostosowanych do moich potrzeb, jak również swoją rekomendację."
Ubezpieczenie auta
OC + NNW
5 / 5
Piotr z Sobótki
"W 100% polecam. Zaskoczyła mnie cena - najkorzystniejsza była w Unilink! Wszystko załatwione szybko i bezproblemowo - bez wychodzenia z domu."
Ubezpieczenie majątku
Mieszkanie
4 / 5
Iwona z Wilkowa
"Agent sam się odezwał i przypomniał o konieczności przedłużenia polisy. Sama zawsze o tym zapominam. Polisa załatwiona przez telefon."
Ubezpieczenie życia i zdrowia
Ubezpieczenie kredytu
4 / 5
Jarosław z Warszawy
"Jestem bardzo zadowolony. Ofertę przygotowano w krótkim czasie i była w dobrej cenie. Agent bardzo się starał, by spełnić moje oczekiwania."
Ubezpieczenie nieruchomości
Mieszkanie
5 / 5
Barbara z Witnicy
"Spełniono moje oczekiwania. Miałam możliwość wyboru oferty spośród wielu firm ubezpieczeniowych. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście."
Ubezpieczenie OC/AC
Auta firmowe
5 / 5
Wojciech z Piaseczna
"Bardzo profesjonalna obsługa. Agent oddzwonił do mnie, mimo że przebywał na urlopie. Tym bardziej jestem zadowolony, że udało się załatwić sprawę szybko."
Zostaw kontakt - oddzwonimy